• Melletted a Helyem - Egyesület a koraszülött ellátásért

Dr. Nádor Csaba a zéró szeparáció fontosságáról - RÁDIÓ INTERJÚ

A koronavírus nehéz helyzetet teremtett a koraszülött osztályokon: a látogatási korlátozások itt is érvényesek, ám a szeparáció hosszú távon egészségügyi és fejlődési zavarokat eredményezhet az újszülötteknél. Mi lehetne a megoldás?

A Karc FM 105,9 Spájz című műsorában Egyesületünk elnöke, Dr. Nádor Csaba a zéró szeparáció fontosságáról a koraszülött intenzív osztályokon beszélgetett Farkas Beatrix szerkesztővel. Melyek a baba és a szülők szeparációjának mostanra ismert rövid és hosszútávú hatásai? Milyen jeleket ad a baba ellátás közben, melyek stresszre utalnak? Mi okozhat koraszülést? Kiderül a beszélgetésből:

 

 

Karc FM 105,9 Spájz című műsorában Egyesületünk elnöke, Dr. Nádor Csaba

 


Keresés

Támogasd Őket, támogass bennünket!